banner baner_02a baner_03a

Ostatnie pożegnanie Pana kościelnego - Czesława Wąsika.

                  W dniu 14.03.2018 o godzinie 14.00 w naszej świątyni spotkaliśmy się, aby otoczyć modlitwą Pana Czesława Wąsika.
                  Przez 22 lata pełnił posługę kościelnego w naszej parafii i dokładnie w 22 rocznicę powołania naszej parafii odszedł do Pana Boga. 
                   O godzinie 15.00 rozpoczęła się Msza Święta w intencji Pana Czesława. Liturgii przewodniczył Ks. Robert Serafin a homilię wygłosił ks. Jan Dochniak. Wśród księży byli jeszcze przy ołtarzu: Ks. Bartosz Och, Ks. Roman Lubański, Ks. Piotr Olszówka a w konfesjonale posługiwał  Ks. Norbert Turczynowski. W liturgii posługiwali także  diakoni: Roman i Adrian. W trakcie Mszy Świętej Hubert wnuk Pana Czesława oczytał Słowo a Pani Kazimiera Kamińska zaśpiewała psalm. Diakon Roman wyśpiewał Ewangelię i Modlitwę Wiernych. Pięknie śpiewał także chór podczas całej Liturgii.
     Po liturgii udaliśmy się na cmentarz i tam Ks. Bartosz Och  wraz z asystą i wiernymi odprowadzili ciało Pana Czesława na miejsce spoczynku. 
    Zachęcamy do modlitwy w intencji Pana Czesława

 

 

Ostatnie pożegnanie Pana kościelnego - Czesława Wąsika.
 

Ostatnie pożegnanie Pana kościelnego - Czesława Wąsika.