banner baner_02a baner_03a

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W piątek 27 października odbył się Bal Wszystkich Świętych. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele parafialnym pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego. Po Eucharystii nauczyciele i kapłani wraz z naszymi uczniami przebranymi za świętych, przeszli do naszej szkoły, gdzie odbył się bal. Było jak w niebie – zaszczyciło nas wielu aniołów i świętych, m.in. św. Jerzy, św. Jadwiga, św. Małgorzata, św. Franciszek, św. Mikołaj i inni. W tańcu, zabawie, konkursach oddaliśmy cześć wszystkim Świętym oraz Panu Bogu. Bal był dla dzieci inspiracją do poznawania świętych oraz naśladowania ich w swoim życiu. Serdecznie dziękujemy dzieciom, które skorzystały z zaproszenia i przyszły na zabawę. Podziękowania kierujemy do Rodziców obecnych na Balu, Samorządowi Uczniowskiemu oraz do wszystkich Nauczycieli i Kapłanów, którzy pomogli w organizacji oraz opiece nad dziećmi.

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCHBAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCHBAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCHBAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCHBAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCHBAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCHBAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCHBAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH