banner baner_02a baner_03a

Uroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii Kolbego

W niedzielne o 13.00, 13.08.2017 mieliśmy okazję uczestniczyć w największym co rocznym wydarzeniu naszej parafialnej wspólnoty. Odpust ku czci naszego Patrona Św. Maksymiliana Marii Kolbego stanowić winno centrum naszych wszystkich poczynań dla dobra i rozwoju naszej Parafii.  Wyrażamy wdzięczność za dary do stołu plebanii. Pragniemy podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tegorocznych uroczystości odpustowych ku czci Św. Maksymiliana.
Wyrażamy Wdzięczność Panu Organiście i wszystkim którzy zatroszczyli się o liturgiczną oprawę naszego odpustowego spotkania, a także za dar spotkania przy stole odpustowym po Mszy św. Niech Dobry Bóg wynagrodzi wszystkim osobom zaangażowanym w posługę i modlitwę na rzecz naszej wspólnoty i obdarzy obficie swym błogosławieństwem.

Uroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii Kolbego

Uroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii KolbegoUroczystość odpustu parafii Św. Maksymiliana Marii Kolbego